FRIENDLY JUDO/SUMO LEAGUE
19.06.2026 - Bogumiłowice
Miejsce zawodów: Sala Judo Bogumiłowice 275
PRAWO STARTU: Wszyscy zawodnicy
Zapisy do dnia 16 czerwca
zgoda na udział pobierz
Opłata startowa 30 zł
Planowany start zawodów:
SUMO godz. 17.00
JUDO godz. 19.00
W TYM DNIU WSZYSTKIE PLANOWE TRENINGI SĄ ODWOŁANE!!!
PIKNIK JUDO
26.06.2025 (piątek)
MIEJSCE: BOISKO PIŁKARSKIE
W WIERZCHOSŁAWICACH
(Wierzchosławice 348a)
START GODZINA 18:00 - 21.00
W PROGRAMIE:
- Grill/ognisko/atrakcje
- zabawy i gry sportowe
- Wręczenie pamiątkowych dyplomów
OBOWIĄZKOWE ZAPISY DLA ZAWODNIKÓW I RODZICÓW
NA PIKNIK DO DNIA 22 CZERWCA.
(podajemy: np. Kowalski 2x os dorosła, 2x dziecko)
Prosimy o przyjście rodziców i zawodników w strojach sportowych
najlepiej w koszulkach klubowych
Piknik jest oczywiście darmowy,
ale będzie skarbonka do której można będzie wrzucić "cegiełkę"
na zakup sprzętu.
Z GÓRY DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę
UWAGA
W przypadku złych warunków pogodowych
piknik zostanie odwołany.
ZAPRASZAMY

W dniach 24–26 kwietnia w Łodzi odbyły się finały OOM, czyli Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej junior młodszy.
W kategorii wagowej do 70 kg zakwalifikowało się 16 najlepszych zawodniczek z całej Polski
W tym gronie znalazła się także nasza reprezentantka – Julia Kozielec
Julka rozpoczęła turniej od zwycięstwa
Następnie stoczyła bardzo wyrównaną walkę z późniejszą Mistrzynią Polski, z którą niestety musiała uznać wyższość rywalki.
W repasażach pokazała charakter i wygrała kolejny pojedynek, jednak w następnej walce popełniła błąd, który pozbawił ją szans na walkę o medal
Ostatecznie Julia zajęła 7. miejsce
Dla zawodniczki to na pewno duży niedosyt, ale trzeba pamiętać, że ostatnie pół roku nie było łatwe
- zmiana kategorii wagowej
- walka z kontuzją
- niepewność startu w eliminacjach
Dlatego 7. miejsce to nie tylko wynik – to krok do przodu
Najważniejsze kontuzja się nie odnowiła, co jest świetnym sygnałem przed kolejnymi startami
Wielkie gratulacje dla Julii!
Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne występy!
W Krakowie odbył się turniej towarzyski, który zgromadził blisko 600 zawodników.
W tych zawodach, pod czujnym okiem swoich rodziców , wystartował nasz wychowanek Michał Chłoń.
Michał zaprezentował się znakomicie i wygrał swoją kategorię wagową, zdobywając upragniony złoty medal.
Ogromne gratulacje dla Michała!
Życzymy dalszych sukcesów sportowych i kolejnych zwycięstw na macie.
